Shopping Cart
Вашата кошничка е празна

Најава

Пријави се за промотивни понуди

Адреса на Е-пошта:


НАЈНОВА ПОНУДА

590.00 мкд
490.00 мкд
Вие заштедувате: 100.00 мкд
1 099.00 мкд
950.00 мкд
Вие заштедувате: 149.00 мкд
920.00 мкд
1 090.00 мкд
760.00 мкд
870.00 мкд


Препорачани производи

uniq one conditioning shampoo (300ml)

980.00 мкд
950.00 мкд
Вие заштедувате: 30.00 мкд
uniq one conditioning shampoo (300ml)

Шампон со кондиционер.

Revlon pro you neutral shampoo (10lit)

5 390.00 мкд
4 851.00 мкд
Вие заштедувате: 539.00 мкд
Revlon pro you neutral shampoo (10lit)
Uniq one (150)

950.00 мкд
Uniq one (150)

Се во едно третман за коса.

Orofluido elixir (100ml)

1 590.00 мкд
Orofluido elixir (100ml)

Еликсир за убавина.Пребарај низ понудата

Банер

Присутни

Има 2 гости присутни

promo box

promo box