АCT NOW HAIRSPRAY 300 ML

1.090,00 ден

Лак за коса кој обезбедува средно, но сепак допирливо задржување. Сува и долготрајна фиксација. Лесно се четка. Без силикони.

Начин на употреба:  се нанесува на сува коса на одлеченост од 30 цм.

Достапност: На залиха
Опис

Лак за коса со средно задржување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

АCT NOW HAIRSPRAY 300 ML
1.090,00 ден