850.00 ден

На залиха

БАЛАНСИРАЧКИ ШАМПОН ЗА МРСНА КОСА 1000ML

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml

Формулиран со деликатни површински активни агенти и пченични протеини кои се ефективни во отстранувањето на себумот. Ја прават косата полна со сјај и со живот , неговото ребалансирачко дејство помага да се прочисти скалпот. Се нанесува на влажна коса се масира и се плакне.