Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr

1.900,00 ден

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr

Достапност: На залиха
Опис

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr
Идеална за прамени, бланширање деколорација и други осветлувачки техники.
Нејзината несекојдневна формулација го намалува ризикот од иритација и чувствителност осветлува до 8 тонови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr
1.900,00 ден