500.00 ден

На залиха

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 75gr

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 75gr
Идеална за прамени, бланширање деколорација и други осветлувачки техники.
Нејзината несекојдневна формулација го намалува ризикот од иритација и чувствителност осветлува до 8 тонови.