МY HAIR MY CANVAS SHINE ON DEFINING FOAM 145 GR

1,770 ден 1,239 ден
-30%

Иновативна веганска пена за сјај што се нанесува на влажно, но се зацврстува со блескав кадифен финиш .Формулата со бел јаглен ја подобрува севкупната мазност и управливост на косата . Формулата со масло од бодликава круша хидрира, се бори против разлетувањето и додава сјајна завршница.

Начин на употреба:Добро протресете ја конзервата и превртете ја наопаку. Распоредете ја количината на дланка во рака и распоредете ја рамномерно од средната должина до краевите . Стилизирајте по желба.

Категорија: , ,

Опис

Веганска пена за подобрување на сјајот која создава дополнителен сјај, мазност и управливост на стиловите кои се сушат на топлина или на воздух. За повеќето типови коса.