690.00 ден

На залиха

Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Идеално за коса коjа е често хемиски третирана

Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml

Ја прочистува косата ја враќа природноста и дава сјај уште при првата употреба на шампонот. Претсавува ефективен антиоксидант и има заштитно својство против смог и атмосферските агенси . Се нанесува на влажна коса, се масира и се мие.