3-IN-1 450ml

950 ден

Шампон, кондиционер и лосион за туширање.

Категорија: , таг

Опис

Шампон, кондиционер и лосион за туширање.
Практичен 3 во 1 производ кој ја чисти и кондиционира косата, кожата на главата и телото.