ACIDIC BONDING CONCENTRATE CONDITIONER 300 ML

1.990,00 ден

Кондиционер  без сулфат Redken Acidic Bonding Concentrate е најконцентрираната формула се-во-едно на Redken за обнова на јачината на сите видови оштетена коса. Овој ултра богат и луксузен кондиционер обезбедува максимална  поправка на јачината на косата, интензивна хидратација и заштита од избледување на бојата. Збогатен  со лимонска киселина, содржи концентриран bonding care complex  кој ги зајакнува ослабените врски во вашата коса за да ја подобри јачината на косата. Овој кондиционер за балансирање на pH е специјално формулиран со кисела pH вредност за да се одбрани од негативните ефекти на боење на косата, термички алатки за стилизирање, па дури и вода. Резултатот? Коса која изгледа и се чувствува здрава!

Клучни придобивки:

*56% помалку кршење

* 82% помалку видливи расцепени краеви

* 11 пати помазна коса

* балансирање на pH

Начин на употреба: По шампонирање нанесете на влажна коса. Исплакнете

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер без сулфат за многу оштетена коса  кој  обезбедува максимално обновување на силата на косата, интензивна регенерација и заштита од избледување на бојата на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ACIDIC BONDING CONCENTRATE CONDITIONER 300 ML
1.990,00 ден