ACT NOW COLOR CONDITIONER 200 ML

990 ден

Нежен вегански регенератор во спреј за нега и одржување на интензитетот на бојата кај фарбана коса.Ги заклучува пигментите во боја во внатрешноста на влакното на косата и обезбедува одличен сјај и полесно чешлање. Формулиран со екстракт од семе од чиа овозможува регенерација на структурата на влакното.Се бори против разлетувањето и непослушната коса без да ја натежне.Без силикони , парабени  и вештачки бои. Пакувањето е целосно направено од 97% рециклирана содржина.

Начин на употреба: се нанесува на измиена коса и не се плакне.

 

 

Категорија: ,

Опис

Нежен вегански регенератор во спреј за нега и одржување на интензитетот на бојата кај фарбана коса.