ACT NOW COLOR CONDITIONER 300 ML

890 ден

Нежен вегански регенератор за нега и одржување на интензитетот на бојата кај фарбана коса.Ги заклучува пигментите во боја во внатрешноста на влакното на косата и обезбедува одличен сјај и полесно чешлање. Формулиран со екстракт од семе од чиа овозможува регенерација на структурата на влакното. Без силикони , парабени  и вештачки бои. Пакувањето е целосно направено од 97% рециклирана содржина.

Начин на употреба: се нанесува на измиена коса се остава да делува неколку минути па темелно се плакне.

 

 

Категорија: ,

Опис

Нежен вегански регенератор за нега и одржување на интензитетот на бојата кај фарбана коса.