ACT NOW MOISTURE SHAMPOO 300 ML

750 ден

Нежен вегански шампон за нега и хидратација на сува коса.Ја чисти и дава чувство на навлажнета коса, оставајќи ја мазна, а сепак со волумен. Формулиран со екстракт од лист од алое вера. Без сулфати сурфактанти, силикони, парабени и вештачки бои. Пакувањето е целосно рециклирано и направено од 97% рециклирана содржина.

Категорија: ,

Опис

Нежен вегански шампон за нега и хидратација на сува коса