ACT NOW MOISTURE SPRAY 200 ML

750,00 ден

Нежен вегански двофазен спреј кој не се плакне за нега и хидратација на сува коса.Двофазната формула ја навлажнува косата и обезбедува одлично расчешлување. Ја остава косата мазна и сјајна.  Формулиран со екстракт од лист од алое вера. Без сулфати сурфактанти, силикони, парабени и вештачки бои. Пакувањето е целосно рециклирано и направено од 97% рециклирана содржина.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса и не се плакне.Убаво да се протресе пред употреба.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен вегански двофазен спреј кој не се плакне за нега и хидратација на сува коса

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ACT NOW MOISTURE SPRAY 200 ML
750,00 ден