ACT NOW REPAIR MASK 200 ML

950 ден

Интензивна веганска маска за нега и регенерација на оштетена коса.Ја запечатува кутикулата и ја регенерира структурата на косата. Ја враќа мазноста и виталноста на косата. Формулирана со ладно цедено масло од авокадо и шеа путер. Без силикони, парабени  и вештачки бои. Пакувањето е целосно  направено од 97% рециклирана содржина.

Начин на употреба:се нанесува на измиена коса, се остава да делува од 3-5 минути и темелно се плакне.

Категорија: ,

Опис

Интензивна веганска маска за нега и регенерација на оштетена коса.