ACT NOW REPAIR SHAMPOO 300 ML

750 ден

Нежен вегански шампон за нега и регенерација на оштетена коса.Пријатно ја чисти косата додека ја храни и ревитализира. Ја зајакнува структурата на косата, оставајќи ја мазна и сјајна. Формулиран со бадемово масло и авокадо. Без сулфати ,сурфактанти, силикони, парабени  и вештачки бои. Пакувањето е целосно  направено од 97% рециклирана содржина.

Категорија: ,

Опис

Нежен вегански шампон за нега и регенерација на оштетена коса.