ACT NOW VOLUME MOUSSE 200 ML

1.100,00 ден

Лесна пена за волумен.Го зголемува природниот волумен на сите типови коса. Средно држење без вкочанетост, овозможува отскокнување, сјај и подигнување на коренот. Заштитува од оштетување од топлина со фенирање. Лесна конзистентност. Без силикони, парабени, вештачки бои. Веганска формула.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса пред фенирање и се обликува по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Лесна пена за волумен со заштита од топлина.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ACT NOW VOLUME MOUSSE 200 ML
1.100,00 ден