ACT NOW VOLUME POWDER 10 GR

1.090,00 ден

Пудра во прав за волумен и подигнување на косата од корен.Обезбедува погусто чувство на косата, подигање на коренот и текстура.Особено погодна за тенка коса без волумен.  Без силикони  и вештачки бои.

Начин на употреба:Се нанесува на сува коса, во коренот на косата и се стилизира по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Пудра во прав за волумен и подигнување на косата од корен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ACT NOW VOLUME POWDER 10 GR
1.090,00 ден