Alfaparf Evolution Of The Color 8.66I – Light Intense Red Blonde 60ml

360 ден

Alfaparf Професионална трајна боја за коса 60мл.

Опис

Професионална трајна боја за коса.
Придобивки:
голем избор на нијанси,
100% покрива седи влакна,
боја која содржи хиалурон,
долготраен ефект и
содржи само 0,7% амонијак.
Косата останува здрава, сјајна и свиленкаста.