ALL SOFT MEGA CURLS SHAMPOO 300 ML

1,540 ден

Навлажнувачкиот шампон Redken All Soft Mega нежно чисти додека обезбедува интензивна хидратација и мекост на многу сува, средна до густа виткана коса. Овој хидратантен шампон ја надополнува влажноста на косата, ја подобрува управливоста и ја остава косата со мека и сјајна завршница.Збогатене со Редкен хранлив комплекс со Алое Вера за хидратација, зајакнување и задржување на влага и мазност во текот на целиот ден.

Опис

Хранлив  шампон за екстремно сува и виткана коса кој обезбедува длабока регенерација и измазнување на многу сувата коса ,за да ја остави  со мека и сјајна завршница