ALTERNA MY HAIR MY CANVAS EASY DOES IT AIR – DRY BALM 100 ML

1,770 ден 1,239 ден
-30%
Вегански  балзам со луксузната мешавина против фриз ефект,кој го подобрува изгледот на косата. Содржи состојки oд:ботанички кавијар,цвет од лотос,бел јаглен имасло од  бодликава круша.
Го намалува времето на сушење на косата,ја подобрува природната текстура,ја подобрува мазноста и управливоста на косата,го контролира разлетувањето,
има смирувачко и обновувачко дејство,ја штити косата од загадувачи, го подобрува сјајот.Има пријатен и енергичен мирис мирис на бергам и јасмин.Совршен за виткана и брановидна коса.Се нанесува на веке измиена косата просушена со крпа пред стилизирање.
Категорија: ,

Опис

Вегански  балзам со луксузната мешавина против фриз ефект,кој го подобрува изгледот на косата.