ALTERNA MY HAIR MY CANVAS NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER 198 ML

1.295,00 ден

Вегански нежен пилинг кој помага да се отстранат нечистотиите од скалпот и косата.Брилијантно ги чисти порите и го стимулира растот на косата.Промовира циркулација,спречува запушување на фоликулите.Го продолжува времето помеѓу две миења.Ги чисти скалпот и косата без да ја отстрани бојата.Содржи веганска формула со ботанички кавијар, перлит и екстракт од кора од лимон.Начин на употреба:се нанесува на влажна коса со масажа фокусирајки се на коренот и скалпот.
Достапност: На залиха
Опис

Вегански нежен пилинг кој помага да се отстранат нечистотиите од скалпот и косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ALTERNA MY HAIR MY CANVAS NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER 198 ML
1.295,00 ден