SILVER MAINTAIN SHAMPOO 950 ML

1,630 ден

Шампон за неутразлизација на жолтите тонови кај плава или бланширана коса.

БЕЗ СИЛИКОНИ И ПАРАБЕНИ
формулиран со:
*Виолетов пигмент
*Екстракт од Гоџи Бобинки
*Арганово масло
Категорија: , таг

Опис

Шампон за неутразлизација на жолтите тонови кај плава или бланширана коса.