830.00 ден

На залиха

Кондиционер за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Кондиционер за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.
Формулиран да дава безтежинско длабоко негување дури и на стресни и хемиски теретирани структури на коса. Ја враќа брилијантноста на косата и ја остава мека, свиленкаста, силна и здрава. Збогатен со еко-сертифициран комплекс за активен сјај и хидрирана коса. Мешавината од активни состојки ја регенерира структурата на косата гарантирајќи исклучителна еластичност.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и потоа се плакне.