BE BLONDE PURE ILLUMINATING MASK 1000ml

2,100 ден

Маска за плава, шатирана и светла коса.

Категорија: , таг

Опис

Интензивна надополнувачка и ултра хидратантна маска, особено за сите русокоси со структура на средна до густа коса. Формулирана за да ја остави косата лесна за чешлање, супер сјајна и здрава.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува неколку минути и потоа се плакне.