770.00 ден

На залиха

Шампон за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.
Нежно ја чисти и обновува косата, идеален за сите  русокоси со структура на средна до густа коса.
Збогатен со еко-сертифициран комплек за активен сјај и хидрирана коса. Мешавината на активни состојки ја осветлува структурата на косата, гарантирајќи анти- жолто и анти-оксидирачко дејство.