1,250.00 ден

На залиха

Осветлувачки спреј за плава, шатирана или светла коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Осветлувачки спреј за плава, шатирана или светла коса.
Состојките од серијата Be Blonde, избрани за преструктуирање и длабоко негување, гарантираат максимална брилијантност и заштита зрачење на косата.
Збогатен со еко-сертифициран комплекс за активен сјај и хидрирана коса. Оветлува, штити и и дава свилен сјај на косата.