560.00 ден

На залиха

Специјален крем активатор за целосно осветлување на косата.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Специјална крем формула засилена со козметички активни состојки за целосно осветлување на косата, гарантира максимална удобност на скалпот и целосна заштита на структурата на влакното.