BLACK ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 500ml

390 ден

Шампон против првут.

Категорија: таг

Опис

Шампон против првут.
Шампонот делува активно на скалпот, против првут и темелно ја чисти кожата.
Го елеминира постоечкиот првут и не дозволува појава на нов првут.
Со дермо – балансирачки активни состојки.