BLACK BLANC VOLUME MASK 1000ml

800 ден

Маска за волумен на тенка и нормална коса со екстракт од бамбус.

Категорија: таг

Опис

Маска за волумен на тенка и нормална коса.
Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја регенерира и зајакнува тенката и безживотна коса, зголемувајќи ја еластичноста и волуменот на косата.
Се нанесува мала количина од маската на измиена коса, се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.