490.00 ден

На залиха

Маска за волумен на тенка и нормална коса со екстракт од бамбус.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Маска за волумен на тенка и нормална коса.
Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја регенерира и зајакнува тенката и безживотна коса, зголемувајќи ја еластичноста и волуменот на косата.
Се нанесува мала количина од маската на измиена коса, се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.