700.00 ден

На залиха

Шампон за волумен на нормална и тенка коса со екстракт од бамбус.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за волумен на нормална и тенка коса.
Дизајниран за нежно чистење и негување на тенката и безживотна коса. Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја враќа еластичноста, волуменот и сјајот на косата уште при првата употреба, оставајќи ја видливо посилна.