BLACK BLANC VOLUME SHAMPOO 300ml

380 ден

Шампон за волумен на нормална и тенка коса со екстракт од бамбус.

Категорија: таг

Опис

Шампон за волумен на нормална и тенка коса.
Дизајниран за нежно чистење и негување на тенката и безживотна коса. Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја враќа еластичноста, волуменот и сјајот на косата уште при првата употреба, оставајќи ја видливо посилна.