30% Промоција

890.00 ден 623.00 ден

На залиха

Течни кристали за сјај на косата и против двоење на врвовите на влакното.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Течни кристали – Прекрасен козметички препарат за сјај на косата и против двоење на врвовите на влакното.
Се нанесува мала количина на мокра или сува коса.