BLACK NOIR OLIO REPAIR 100ml

700 ден

Маслен концентрат за целосно обновување на косата.

Категорија: таг

Опис

Маслен концентрат за целосно обновување на косата.
Формулата на обновувачкото масло збогатена со екстракт од Prickly Pear кактусот и дава влажност и ја штити косата од коренот до врвовите.
Неговата ултра лесна текстура ја враќа природната убавина  на косата истакнувајќи го нејзиниот сјај во наредните 24 часа.
Се нанесува на сува коса и не се плакне.