BLACK NOIR REPAIR SHAMPOO 1000ml

700 ден

Шампон за целосно обновување на косата со сок од Prickly Pear кактусот.

Категорија: таг

Опис

Шампон за целосно обновување на косата.
Формула збогатена со сок од Prickly Pear кактус чии лековити својства се користат не само во медицината, туку и во козметиката.
Нежно ја чисти косата и овозможува повторно растење. Лековитите и хидратантните својства на Prickly Pear кактусот обезбедуваат здрава и сјајна коса.
Шампонирањето се трансформира во релаксирачки и подмладувачки третман со кој се обезбедува мека, свиленкаста и пријатно миризлива коса.