660.00 ден

На залиха

Маска за нега на оштетена коса со арганово масло.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Маска за нега на оштетена коса.
Формула збогатена со кератин, колаген и арганово масло.Аргановото масло длабински ја хидрира и обновува косата.
Маската и дава хидратација на косата и ја прави мека и сјајна.
Се нанесува на измиена коса , се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.