BLACK NUTRUENTE SHAMPOO 1000ml

580 ден

Шампон кој ја обновува и потхранува вашата оштетена коса со арганово масло.

Категорија: таг

Опис

Шамон за потхранување и обновување на косата.
Формулата збогатена со кератин, колаген и арганово масло овозможува шампонот да ја потхрани и обнови косата од коренот до врвовите.
Аргановото масло дава висок сјај и ја обновува оштетената коса.