BLACK PEPPER IRON SHAMPOO 1000ml

1,190 ден

Шампон со термална заштита.

Опис

Зајакнувачкии хидрирачки шампон кој ја чисти, храни, заштитува и хидрира косата.
Ја остава косата мека, сјајна и полна со живот.
Идеален и за плава, руса, сува и оштетена коса.
97% природен.

Не содржи сулфати, парабени и парафини.