BLACK PLATINUM MASK 1000ml

950 ден

Absolute blond маска која помага во неутрализирање на несаканите жолти ефекти, и воедно ја негува оштетената коса.

Категорија: таг

Опис

ABSOLUTE BLOND
Маска која помага во неутрализирање на несаканите жолти ефекти, и воедно ја негува оштетената коса. Маската и дава нов живот на белата, руса коса.
Формулата збогатена со екстракт од органски бадеми помага во негувањето на косата правејќи ја мека и сјајна.
Се нанесува на мокра коса, се остава неколку минути да делува и потоа се плакне.