BLACK TURQUISE HYDRA SERUM 150ml

650 ден

Ултра-лесен серум за хидратација на безживотната коса со Алга Спирулина.

Категорија: таг

Опис

Ултра- лесен серум за коса формулиран со Алга Спирулина, која ја регенерира и хидрира  косата, правејќи ја сјајна и полна со волумен.
Комплетот на витамини, минерали, протеини и есенцијални масни киселини интензивно ја храни и хидрира безживотната коса.
Се нанесува на сува коса, не се плакне.