BLACK TURQUOISE HYDRA MASK 1000ml

800 ден

Маска за хидратација и нега на безживотна мрсна коса со Алга Спирулина.

Категорија: таг

Опис

Маска за хидратација и нега на безживотна мрсна коса.
Формула збогатена со Алга Спирулина за зајкнување и хидратација на косата.
Ултра лесен третман со богат комплекс на витамини, минерали, протеини и сенцијални масни киселини кои ја регенерираат косата и ја враќаат виталноста со долготрајно чувство на чистота и нежност.
Се нанесува мала количина од маската на мокра коса, се остава неколку минути да делува и потоа се плакне.