BLACK TURQUOISE HYDRA SHAMPOO 1000ml

700 ден

Шампон за нега и хидратација на безживотна мрсна коса со Алга Спирулина.

Категорија: таг

Опис

Шампон за нега и хидратација на безживотна мрсна коса.
Формула за негување и хидратација на безживотната мрсна коса збогатена со Алга Спирулина. Богатиот комплекс со витамини, минерали, протеини и есенцијални масни киселини придонесува за подобрување на здравјето на влакното што резултира со посилна и посјајна коса.