BLOND ME ALL BLONDES RICH CONDITIONER 250 ML

1.400,00 ден

Кондиционер за нормална до груба плава и руса коса со технологија 3d  bond и протеински комплекс од кашмир.Веднаш ја отплеткува косата и помага да се изедначи и запечати површината на порозната коса. Ја подобрува цврстината и еластичноста на косата, а формулата со маслото марула помага да се обезбеди брилијантен сјај. Ја зајакнува внатрешната структура на косата до 90%.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за нормална до груба плава и руса коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLOND ME ALL BLONDES RICH CONDITIONER 250 ML
1.400,00 ден