BLONDE ME ALL BLONDES DETOX SHAMPOO 300 ML

1.250,00 ден

Детокс шампонот  е нежен шампон за длабинско чистење за руса коса. Шампонот за детоксикација прави русата коса повторно да изгледа живо, здраво и сјајно. Шампонот е збогатен со 3D Bond Creation System кој обезбедува изградба на нови врски во влакната на косата за зајакнување на косата. Со тоа се намалува кршењето на косата и расцепените врвови. Косата станува свежа и мека со блескав сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за нега и прочистување  на сите типови на руса коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDE ME ALL BLONDES DETOX SHAMPOO 300 ML
1.250,00 ден