BLONDE ME ALL BLONDES VITAMIN C SHOTS 5X5g

1.500,00 ден

Шотови збогатени со Витамин Ц за дополнително зајакнување и осветлување на плавата коса. Косата се хидрира и зајакнува за да се намалат расцепените врвови. Сите видови на нечистотии нежно се прочистуваат од косата, така што русата боја на косата е осветлена со блескав сјај.

Начин на употреба: Измешајте 1 кесичка со витамин Ц Шот со 25 гр маска за детоксикација Blonde Me All Blondes. Нанесете ја смесата на влажна коса. Оставете да делува 10-20 минути. Исплакнете темелно. Забелешка: не користете ги посебно, секогаш мешајте со маска!

Достапност: На залиха
Опис

Шотови збогатени со Витамин Ц за дополнително зајакнување и осветлување на плавата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDE ME ALL BLONDES VITAMIN C SHOTS 5X5g
1.500,00 ден