BLONDESSE TONER DT010-IVORY PEARL 100ML

670 ден

Тонер за балансирање на нијанси помеѓѕ топли и ладни тонови кај многу светла плава коса.

Опис

Тонер со кисела pH технологија за руса, изветвена или осветлувана коса.

Ја заштитува природната структура на косата, Содржи екстракти од кокос и алое вера.

Специјалната pH технологија ги неутрализира непосакуваните жолти и портолакови пигменти, ја тонизира косата без да ја смени состојбата на природната коса.

Не покрива сива и бела коса.

Ослободен од амонијак, парабен, сулфат, и без резорцинол.