BONACURE REPAIR RESCUE GIFT SET 3 IN 1

3,400 ден 2,640 ден
-22%

Сет 3 во 1   Schwarzkopf BC  Repair Rescue за нега и обнова на многу оштетена коса.

Содржи:

1.BC Repair Rescue Шампон 250мл

2.BC Repair Rescue Spray регенератор 200мл

3.BC Repair Rescue Treatment маска 200 мл.

Благиот шампон нежно ја чисти вашата коса и веднаш обезбедува поправка на оштетената коса. Површината на косата е запечатена и се обновува здравјето. Регенераторот во спреј помага да се расплетка косата додека ја поправа. Понатаму, регенераторот го намалува кршењето на косата и ја остава  сјајна секој ден. Хранливиот третман во маска интензивно ја поправа и ја зајакнува косата додека го подобрува сјајот, мекоста и управливоста.

Категорија: ,

Опис

Сет 3 во 1   Schwarzkopf BC Repair Rescue за нега и обнова на многу оштетена коса.