BONACURE SCALP GENESIS REBALANCING SERUM 100 ML

1.900,00 ден

Овој серум го балансира чувствителниот скалп и помага да се спречи видливиот првут. Содржи StemCode комплекс и витамин Е кои ја штитат косата и скалпот од надворешни влијанија.

Начин на употреба: Измијте ја косата со шампонот од истата линија Scalp Genesis од Schwarzkopf. Нанесете го серумот на коса која е сè уште малку влажна. Нежно масирајте го. Не го плакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Дерматолошки тестиран серум за ребалансирање на скалпот и остстранување на видливиот перут.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE SCALP GENESIS REBALANCING SERUM 100 ML
1.900,00 ден