BONACURE SCALP GENESIS SOOTHING SHAMPOO 200 ML

900,00 ден

Смирувачки шампон за скалп збогатен со StemCode™ комплекс и витамин Б5. Нежно и ефикасно го чисти чувствителниот и сув скалп. Шампонот длабински детоксифицира, го ребалансира скалпот и ја обновува заштитната бариера против оксидативниот стрес и надворешната агресија. Состојки: – StemCode™ Complex: формира заштитен слој околу клетките на коренот  за да обезбеди добар раст на косата.  Витамин Б5 (добиен од Пантенол): ја смирува и одржува стапката на хидратација на косата и скалпот.

Достапност: На залиха
Опис

Дерматолошки тестиран шампон за смирување на иритиран и осетлив скалп.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE SCALP GENESIS SOOTHING SHAMPOO 200 ML
900,00 ден