CAVIAR ANTI-AGING INFINITE COLOR HOLD CONDITIONER 250 ML

1,950 ден 1,365 ден
-30%

 Нежен регенератор кој длабоко продира за да ја заштити бојата од избледување за трајна живост додека ја надополнува влагата.Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и комплекс за двојно задржување на бојата  што обезбедува моќна заштита на бојата и интензивна влажност, оваа формула за задржување боја е клинички докажана дека ја одржува живоста на бојата и сјајот 70 дена.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја.

Начин на користење: Се нанесува на влажна и измиена коса и по неколку минути се плакне.

Опис

Хидратантен кондиционер  кој го минимизира бледнеењето на бојата за трајна живост на бојата на косата.